Święty Karmapa finansowane jego podróży teraz z handlu Opcje binarne

Po Świętej XVII Karmapa intensywnie z przedmiotem finansowania jego styl życia i jego podróży, że potrzebuje pilnie pieniędzy obudził go. Z tego powodu on ma przeczytać na opcjebinarne.biz stronie internetowej na temat opcji binarnych. Po szczegółowe porównanie teraz zdecydował się otworzyć jeden 2 kont w brokerów “Topoption” i “Exbino“. Aby wyświetlić podgląd oczywiście przez jego wysokich umiejętności, uratował pokaźną fortunę w międzyczasie.

IMG_2317

Ale co dokładnie są opcje binarne?

Opcja binarna, zwany również opcja cyfrowe (znany również jako “binary option”), jest pochodną finansowych, który zalicza się do kategorii transakcji terminowych. Możliwe są dwa scenariusze, gdy handel opcjami binarnymi. To występuje zdarzenie zestaw wcześniej przez nabywcę, tak, że otrzymuje określoną ilość pieniędzy albo opcja wygasa bez wartości.
Jak opcje binarne rzeczywiście działa? Jak underlyings są, ale również surowce w klasyczny sposób handlu opcje cyfrowe wykorzystania wskaźników, akcje, waluty pary. Tutaj tendencja może więc spekulował na spada albo rośnie.
Następnie “securities and Exchange Commission” (CySEC) pozwoliło opcje binarne, 2008 roku. Od tego roku “American Stock Exchange” (Amex) są również przez Europejski opcje binarne, a na “Chicago Board Options Exchange” (CBOE) to sprawa od czerwca 2008 roku.
Cyfrowe opcje są oferowane ale również recepty. Większość brokerów jak Banc de Swiss wyposażone są w takie oficjalnych licencji CySEC i na Malcie i w naród wyspie Cypr inwestycje te zostały oficjalnie regulowane przez organy podatkowe. W ten sposób Malta i Cypr są pierwszymi krajami, gdzie opcje cyfrowe są regulowane przez prawo zgodnie z dyrektywą UE.
gear-64262_640

W jaki sposób handlu Opcje binarne?

W klasycznym opcje binarne trading miejsc które wydajność środka trwałego, a mianowicie czy ten wzrost przedsiębiorcy lub spada. Służy jako wartość bazową tzw dla opcji binarnych, gdzie pary walut (dolar / euro), indeksy, akcje i towary mogą być podjęte jak underlyings. Złota i ropy naftowej są surowce, stale obiecujące kursy. Klasyczne handlu opcje cyfrowe, rozróżnienia między opcji kupna i opcji sprzedaży. Innymi słowy: Jeśli przedsiębiorców handlu Opcje binarne, istnieją tylko dwa sposoby klasyczne handlu. To doprowadziło wielu przedsiębiorców, aby doświadczenia własne opcje binarne.
Z opcji połączenia zakłada przedsiębiorcy przez wzrost cen, przedsiębiorca kupuje opcji put, ze spekulacji przedsiębiorców na spadające Kurse.Der klasyczne handlu Opcje binarne jest często znany także jako wezwanie/put lub góra/dół obrotu. Oznacza to, że mogą być przedmiotem obrotu w obu kierunkach rynku. To jest całkiem normalne dla regularnego obrotu giełdowego, a potrzebne wysokie stawki i specjalnych kont handlowych. To nie jest sprawa, dlaczego specjalną popularność zyskało tych instrumentach handlowych pod opcje binarne dla początkujących. Ma to wiele wspólnego z prostych funkcji i funkcjonowania instrumentów finansowych.

Różne typy handlowe dla opcji binarnych

Oprócz klasycznych gatunków handlowych takich jak na przykład wezwanie/umieścić handlu jest również możliwe z innych trybów na platformie transakcyjnej różnych brokerów do działania. W ten sposób jeszcze jeden dotknąć ofert handlowych, zakres obrotu, wczesne zamknięcie i rolki, ale także wysokiej wydajności opcje są oprócz opcji call/put dodatkowych zysków.
Call/put trading jest spekulacji na rozwój, a mianowicie, czy kurs przed końcem handel idzie w górę lub w dół. Jeden dotyk, handlu, oferowane przez prawie wszystkich brokerów na ich platformach obrotu. Różnica z klasycznych call umieścić obrotu nim jest to, że w jednym dotknięciem obrotu ustalonego kursu w terminie opcji paski na szczycie, do generowania zysku przez tej opcji, w zależności od brokera do 85%.
Aby ograniczyć ryzyko, wczesne zamknięcie i rolki oferuje funkcję. Na początku funkcji zamknięcia opcje mogą być zamknięte już przed końcem okresu ważności do zabezpieczenia już generowane zyski. W połączeniu z “Roll over” – funkcja, która pozwala przedłużyć termin zapadalności opcji przedsiębiorcy, oferuje straty do maksymalizacji zysków i zminimalizować ryzyko oraz sprawność manualna.
Zakresie handlu, “zakres lub granicy opcja”, niemiecki “handlu przygranicznego”, jest wspólne opcja na większość platform wielu brokerów. Ten zestaw górnej i dolnej limit stawki z góry przez przedsiębiorcę i określa, czy podstawowych przypada na koniec czasu wygaśnięcia w obrębie lub poza określone limity.
Handel transgraniczny jest często oferowane w połączeniu z wysokiej wydajności możliwość osiągnięcia wysokich zysków z ruchu cen w krótkim czasie. W trybie wysokiej wydajności opcje kursy są dalej od docelowego, co zmniejsza prawdopodobieństwo, że taki handel kończy się przeważnie krótkie ważności razy w zysku.