Król Karmapy aspiracji modlitwy na Tajwanie

Prayer for the World Peace in Taiwan

Tysiące zgromadzonych w Taipei Expo parku, aby zobaczyć jego Świątobliwość 17 Karmapa Taje Dordże prowadzić król aspiracji modlitwy za żyjących i zmarłych następujące ostatnich klęsk żywiołowych w Tajwan.

Rinpoczego i mnisi z różnych szkół buddyzmu tybetańskiego spotkali się z Karmapy,podczas gdy ponad 10.000 osób oglądało wydarzenie transmitowane na żywo.
Karmapa był prowadzony na głównej scenie procesja dużych mnichów, przed siedzącą na tronie. Po święte ofiary zostały przedstawione do Karmapy, venerables szkołyNingma wykonać piękny taniec wadżry do przeszkód.
Karmapa oferowane przemówienie, w którym wyraził swoją wdzięczność dla Tajwanu wrogi mu po raz piąty. Zaproponował, aspiracje i mówił o znaczenie i cel praktykawspółczucia:
Aspiracje, modlitwy, rytuały, które dzielimy dla dobra wszystkich czujących istot.Od czasu do czasu aby przypomnieć sobie o korzyści i praktyka współczucia, Buddowie i bodhisattwowie uczyć praktyka współczucia w formie Dharmy Buddy. Współczucie, które ćwiczymy jest ponadczasowy. “Ponadczasowy” co oznacza, że to jest bezwarunkową, to nie ma programu, wszelkiego rodzaju
Czy wiemy rytuały, lub nie, współczucie jest coś, że wszyscy mamy jak jakość.
Podczas turnieju czterech godzin, “Tybetańskiej buddyjskiej modlitwy dla świata pokoju i harmonii,” mnichów wykonywane 16 Puja arhatów i recytowane Samantabadry ‘s King aspiracji modlitwy. Karmapa doprowadziły publiczność w praktyce Czenrezigczterech uzbrojonych. Tam były ofiary ciała, mowy i umysłu przedstawione Karmapy.
Zanim opuścił Karmapy, setki lekarzy w kolejce aby otrzymać błogosławieństwa odKarmapy, lider z Karma Kagyu, buddyzmu tybetańskiego.
W następnych dniach Karmapy został zaproszony do gościem honorowym na uroczystość otwarcia wystawy w National Palace Museum buddyzmu tybetańskiego. Został również zaproszony do puja w centrum buddyzmu mahajany związane z czcigodny Seik Hui Siong, asystent Sekretarza Generalnego Rady świat Buddyjski.