Karmapa znaki drugiej rocznicy Shamarpa w parinirwanie

Jego Świątobliwość 17 Karmapa Taje Dordże oznacza druga rocznica przejścia w tym życiu 14 Shamarpa, Jego Świątobliwość Kunzig Szamar Rinpocze, z następującymkomunikatem.

shamar-rinpoche-message

Drodzy przyjaciele w Dharmie,
W tym roku przypada druga rocznica parinirwanie mojego głównego nauczyciela, Jego Świątobliwość 14 Kunzig Szamar Rinpocze.
Jak wielu z was będzie wiedział, uroczystości upamiętniające jego odejścia odbędziesię w Sharminub, Kathmandu. Jest to jeden z najważniejszych miejsc naszego rodu aktywność w Nepalu,
założona przez żadne inne niż Szamar Rinpocze, sam. Wiem, żewielu z was będzie uczestniczyć rocznego programu pudże i oferta modlitwy za swift powrotu jego następnej reinkarnacji. Zbierze się wielu wybitnych Rinpoczego z naszego rodu, jak również czcigodny dzięki z różnych klasztorów w Sharminub do prowadzenia pudże.
Karma Kagyu Dharma Society Kuala Lumpur obchodzi swoje 40-lecie tego roku. Pokornie przyjęli zaproszenie do udziału w ten program, który zbiega się z uroczystościw Sharminub, jak I trzeba było odłożyć kilka wizyt do tego centrum w ostatnich latach. W związku z tym niestety nie będę mógł być z tobą osobiście dla drugiej rocznicy parinirwanie.
Moje modlitwy dla szybkiego powrotu Szamar Rinpocze tak gorąca jak kiedykolwiek od czasu jego parinirwanie. Więc mimo, że nie będzie się fizycznie tam być, wiem, że moje serce jest tam z wami.
Dla tych z was, którzy już plany, aby przejść do Sharminub proszę kontynuować swoje plany.
Zostaje upamiętnienia przechodzi mój nieżyjący już nauczyciel w medytacji, po moim powrocie z Malezji.
Z modlitwy
Karmapa Taje Dordże